Adwokat Wejherowo

Szukasz kancelarii adwokackiej, która świadczy kompleksową obsługę prawną na terenie Wejherowa? Oczekujesz, że udzielona Ci pomoc prawna będzie na najwyższym poziomie? Doskonale! Kancelaria radców prawnych i adwokatów Paczoska Standowicz Syldatk pomaga Klientom rozwiązywać problemy w zakresie prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, karnego, gospodarczego, administracyjnego, prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i ochrony konsumenta.

Pomoc dla klientów indywidualnych i przedsiębiorców

Misją kancelarii jest udzielanie porad prawnych i pomocy osobom, które znalazły się na życiowym zakręcie, podejmują decyzję, która niesie ze sobą prawne konsekwencje lub potrzebują doświadczonego reprezentanta, który przeprowadzi ich przez trudności procesu sądowego. Rozwody, podział majątku, odszkodowania, stwierdzenie nabycia spadku, zniesienie współwłasności, sporządzanie pism procesowych, reprezentacja w negocjacjach przedsądowych oraz na każdym etapie postępowania — to tylko kilka przykładów spraw, którymi jesteśmy gotowi się zająć.

Swoje usługi prawne kierujemy nie tylko do klientów indywidualnych, ale i podmiotów gospodarczych. Prowadzimy sprawy przedsiębiorców, którzy potrzebują pomocy w rozwiązaniu prawnych zawiłości związanych z działalnością firmy czy spółki, sporządzamy ważne dokumenty i reprezentujemy naszych Klientów w postępowaniach sądowych.

Kancelaria Adwokacka, w której dbamy o Twoją sprawę

Niezależnie od tego czy chodzi o prawo rodzinne, prawo cywilne, gospodarcze, czy jakąkolwiek inną dziedzinę, w której się specjalizujemy, do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, zapewniając nie tylko pomoc prawną na najwyższym poziomie, ale i pełną dyskrecję. Wieloletnie doświadczenie, zaangażowanie w prowadzone sprawy i pieczołowitość, z jaką traktujemy każdy problem i zagadnienie, sprawiają, że nasza kancelaria prawna jest jedną z najchętniej wybieranych i najlepiej ocenianych.

Szukasz dobrego prawnika? Nie zwlekaj i skontaktuj się z nami pod numerami dostępnymi na naszej stronie internetowej. Możesz też skorzystać z formularza kontaktowego i wysłać zapytanie dotyczące Twojego problemu prawnego lub umówić wizytę w naszej placówce w Wejherowie, ul. Wniebowstąpienia 3 lok. 6. Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00.

Wejherowo

Adres:

Wniebowstąpienia 3/6,
84-200 Wejherowo

Telefon: +48 533 839 905

Godziny pracy
Poniedziałek – Piątek:
9:00 – 17:00

Formularz kontaktowy:

Korzystając w poniższego formularza możecie Państwo złożyć zapytanie dotyczące problemu prawnego. W przeciągu 24h wysłana zostanie oferta porady prawnej w zadanym temacie.