Adwokat Rumia

Kancelaria adwokacka Paczoska Standowicz Syldatk świadczy kompleksowe usługi prawnicze i pomoc prawną na rzecz osób fizycznych, podmiotów gospodarczych oraz osób prawnych na terenie Rumi.

Kancelaria adwokacka dbająca o Klienta

Nasza kancelaria specjalizuje się w rozwiązywaniu problemów z zakresu prawa karnego, rodzinnego, cywilnego, ubezpieczeń społecznych, a także z innych dziedzin. Prowadzimy sprawy rozwodowe, rozstrzygamy kwestie majątkowe i spadkowe, reprezentujemy Klientów na każdym etapie postępowania sądowego i pomagamy w wielu innych aspektach, w których wiedza prawnicza jest niezbędna.

Nasi adwokaci i radcy prawni to profesjonaliści, którzy pomogą Ci rozwiązać Twój problem prawny. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub wypełnienia formularza kontaktowego. Istnieje też możliwość spotkania w naszym biurze przy ul. H. Dąbrowskiego 53/4, czynnym od poniedziałku do piątku w godz. 9-17.

Rumia

Adres:

Generała Henryka Dąbrowskiego 53/4,
84-230 Rumia

Telefon: +48 504 323 050

Godziny pracy: 9:00-17:00

Formularz kontaktowy:

Korzystając w poniższego formularza możecie Państwo złożyć zapytanie dotyczące problemu prawnego. W przeciągu 24h wysłana zostanie oferta porady prawnej w zadanym temacie.