Adwokat Puck

Kancelaria radców prawnych i adwokatów Paczoska Standowicz Syldatk świadczy kompleksowe usługi prawnicze dla mieszkańców Pucka – nasze lokalne biuro mieści się przy Placu Obrońców Wybrzeża 11. Biuro jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00. Puck podlega terytorialnie pod Sąd Rejonowy w Wejherowie – to właśnie tam odbywa się większość rozpraw.

Usługi adwokata/radcy prawnego w Pucku

Oferujemy pomoc prawną w wielu dziedzinach, zarówno w zakresie porad prawnych, jak i reprezentacji Klientów w sprawach sądowych. Nasza oferta jest skierowana do klientów indywidualnych oraz podmiotów gospodarczych lokalnych lub działających na terenie całego kraju. Specjalizujemy się zwłaszcza w następujących dziedzinach:

  • Prawo rodzinne
  • Prawo spadkowe i dział spadku
  • Rozwody
  • Prawo budowlane i nieruchomości
  • Podział majątku
  • Obsługa przedsiębiorstw

Pomagamy także m.in. w kwestiach z zakresu prawa pracy i w sprawach cywilnych. Gwarantujemy kompleksową obsługę każdej z powierzonej nam spraw i dbamy o dobro Klienta. Posiadamy również inne kancelarie adwokackie na terenie Trójmiasta i okolicznych miast – pozwala nam to spotykać się z Klientami w dogodnych dla nich lokalizacjach.

Nasi adwokaci i radcy prawni zapewniają darmową wycenę usług – zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub wypełnienia formularza kontaktowego.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Robert Standowicz

Adres:

plac Obrońców Wybrzeża 11,
84-100 Puck

Telefon: +48 506 525 232

Godziny pracy
Poniedziałek – Piątek:
9:30 – 17:00

Formularz kontaktowy:

Korzystając w poniższego formularza możecie Państwo złożyć zapytanie dotyczące problemu prawnego. W przeciągu 24h wysłana zostanie oferta porady prawnej w zadanym temacie.