O kancelarii

Zakres specjalizacji kancelarii obejmuje świadczenie profesjonalnej pomocy prawnej dla osób prawnych oraz fizycznych, w tym przedsiębiorców. Zdobyte doświadczenie w prowadzeniu licznych postępowań sądowych i administracyjnych pozwala Nam wybrać optymalne rozwiązanie danego problemu prawnego, z uwzględnieniem indywidualnych oczekiwań każdego klienta.

Oferta Kancelarii obejmuje reprezentację przed sądami i organami administracji publicznej, bieżące doradztwo prawne, przygotowywanie wszelkiego rodzaju pism procesowych, projektów umów i innych dokumentów oraz sporządzanie opinii prawnych.

Kancelaria współpracuje z doradcą podatkowym, rzecznikiem patentowym, notariuszem, rzeczoznawcą budowlanym i majątkowym, księgową, jak również z innymi radcami prawnymi i adwokatami – co pozwala na kompleksowe zajęcie się problemem przedstawionym przez Klienta. Na życzenie Klienta Kancelaria gotowa jest przedstawić do jego dyspozycji zorganizowany i doświadczony zespół prawników zdolnych zapewnić obsługę prawną dużych projektów.

Wychodząc naprzeciw wymaganiom Klienta, Kancelaria zapewnia pomoc prawną również w miejscu jego zamieszkania, czy siedziby.

Świadczenie profesjonalnej pomocy prawnej w celu zabezpieczenia praw i ochrony interesów Mocodawcy poparte jest fascynacją prawem i przekonaniem, że adwokat i radca prawny to nie tylko zawody, ale także misja w której należy kierować się najwyższymi standardami.

Zapraszamy

zapoznaj się z naszą ofertą
sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić

Czytaj więcej