Kancelaria Adwokata i Radcy Prawnego Paczoska & Standowicz

Kancelaria specjalizuje się w świadczeniu profesjonalnej pomocy prawnej osobom indywidualnym, jak również mikro- i małym przedsiębiorcom. Oferta Kancelarii obejmuje reprezentację przed sądami i organami administracji publicznej, bieżące doradztwo prawne, przygotowywanie projektów umów i innych dokumentów oraz sporządzanie opinii prawnych.

Kancelaria współpracuje z doradcą podatkowym, rzecznikiem patentowym, notariuszem, rzeczoznawcą budowlanym i majątkowym, księgową, jak również z innymi radcami prawnymi - co pozwala na kompleksowe zajęcie się problemem przedstawionym przez Klienta. Na życzenie Klienta Kancelaria gotowa jest przedstawić do jego dyspozycji zorganizowany i doświadczony zespół prawników zdolnych zapewnić obsługę prawną dużych projektów.

Wychodząc naprzeciw wymaganiom Klienta, Kancelaria zapewnia pomoc prawną również w miejscu jego zamieszkania, czy siedziby.

Świadczenie profesjonalnej pomocy prawnej w celu zabezpieczenia praw i ochrony interesów Mocodawcy poparte jest fascynacją prawem i przekonaniem, że adwokat i radca prawny to nie tylko zawody, ale także misja w której należy kierować się najwyższymi standardami.

Ostatnio na blogu

Do czego jest mi potrzebna klauzula wykonalności?

Uzyskaliśmy już korzystne dla nas rozstrzygnięcie przed sądem I instancji (np. w sprawie o zapłatę). Wyrok taki up [ ... ]

Jak podzielić majątek po rozwodzie?

Pierwszym sposobem - zdecydowanie prostszym i szybszym – jest dokonanie tego podziału poprzez zawarcie stosownej umow [ ... ]